مشخصات بدنه pvc (پی وی سی) دستگاه جوجه کشی

ورقه 3 لایه upc

ورقه ۳ لایه upc

ساختار بدنه دستگاه جوجه کشی و طراحی حرفه ای این دستگاه ها که با توجه به تخصص و تجربیات چندین ساله و بهره گیری از علم روز انجام شده امکان شستشوی کامل داخل دستگاه برای ضد عفونی کامل را در اختیار کاربران محترم قرار داده ضمن اینکه کیفیت بدنه به شکلی هست که مواردی نظیر قارچ و کپک هم نمی توانند روی آن رشد کنند که این مزیتی است دو چندان علاوه بر قابلیت  آسانی شستشو و تمیز کردن بسیار راحت دستگاه که هیچگاه در اثر شستشو دچار پوسیدگی نخواهد شد.

سطوح بیرونی ورقه پی وی سی سه لایه بدنه دستگاه جوجه کشی از پی وی سی سخت (upvc) تشکیل شده است. وجود این پوشش که توسط فرایند کو – اکستروژن میسر میشود، علاوه بر اینکه استحکام و مقاومت آن را بالا می برد ظاهری زیبا نیز به دستگاه جوجه کشی می بخشد، ضمن اینکه بدنه دستگاه علاوه بر براق بودن بعلت نفوذناپذیری و یکپارچگی آن به سادگی قابل شستشو نیز می باشد.

دانسیته ی و کیفیت بالای ورقه مورد استفاده در بدنه دستگاه جوجه کشی موجب افزایش طول عمر دستگاه میشود بطوریکه کاربران محترم با خیال راحت میتواند ده ها سال بدون نگرانی از این دستگاه ها استفاده نماید که این خود مزیتی دیگر است در برابر دستگاههای وارداتی چینی که امروزه با کیفیت نازل و به عبارتی چندماه مصرف با ظرفیت های ۴۸ تایی، ۹۶ تایی یا … وارد بازار شده و کیفیت بسیار پایینی دارد.

فرمولاسیون مورد استفاده در ساخت بدنه دستگاه حداکثر پایداری را فراهم آورده و مانع از تخریب محصول در برابر عوامل محیطی مثل نور خورشید می شود، همچنین بدنه دستگاه مقاوم به عوامل شیمیایی همچون اسید، محلول های نمکی و آلکالی و…. می باشد.

نمونه ویژگی های ذکر شده دستگاه های جوجه کشی ساخت شرکت مهیارفام موجب میشود که سطح گسترده ای از نیازهای مشتریان در خصوص یک دستگاه جوجه کشی خوب را فراهم نماید، که این خود باعث افزایش راندمان، درآمد زایی بالا و رضایت حداکثری مشتریان محترم خواهد شد.

   

بازدید 2,593 | آبان ۲۹ام, ۱۳۹۵
بدون نظر تاکنون

نظر شما چیست ؟

XHTML: شما می توانید از این برچسب ها استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

سوال امنیتی : لازم * *

51 queries in 0٫212 seconds.