دستگاه جوجه کشی ۴۲ تایی خانگی

md42p

دستگاه جوجه کشی مدل L42p

قیمت ۱۱۰۰۰۰۰ تومان
قیمت جدید ۸۹۰۰۰۰ تومان
قیمت با رطوبت ساز (در صورت سفارش مشتری) ۹۹۰۰۰۰ تومان
سفارش کالا


اقلام همراه دستگاه:

۱ عدد شان جوجه کشی ۴۲ تایی مرغ و اردک

۱ عدد شان جوجه کشی ۲۵ تایی بوقلمون

۱ عدد شان جوجه کشی ۶۴ تایی کبک و قرقاول

۱ عدد شان جوجه کشی ۹۶ عددی بلدرچین

۱ عدد سبد هچر که برای جوجه کشی از تخم غاز هم قابل استفاده هست

۱ عدد ظرف آب دستگاه جوجه کش

دفترچه راهنمای فارسی استفاده از دستگاه برای کاربری راحت و راهنمای جوجه کشی از تخم انواع پرندگان

یک عدد رطوبت ساز اولتراسونیک (در صورت سفارش مشتری محترم)

یک دستگاه اسکن نوری برای نطفه سنجی در دوره جوجه کشی مخصوص انواع تخم پرندگان

فاکتور فروش و ضمانت نامه واقعی (نه ضمانت نامه تبلیغاتی!!!!) نمونه مندرجات ضمانت نامه دستگاه جوجه کشی را اینجا ببینید.


مشخصات فنی:
قابلیت جوجه کشی از انواع تخم پرندگان
مجهز به برد کنترلر bm202l
دارای سنسور دما و رطوبت دیجیتال sht سوئیسی با دقت بسیار بالا
نمایشگر ال سی دی برای نمایش دما، رطوبت، تایمر، حالت اضطراری
مجهز به قفل سخت افزاری حالت هچری برای جلوگیری از چرخش ناخواسته راکها در زمان هچ و بروز خسارت
کلید انتخاب حالت دستی یا اتومات چرخش راک برای مدیریت بهتر جوجه کشی
کنترل زاویه دقیق چرخش با استفاده از میکروسوئیچهای هایلی تایوان
دارای تایمر قابل تنظیم از یک ثانیه تا ۹۹ ساعت
مجهز به المنت سیلیکونی با عمر ضمانت شده ۵۰ سال
آلارم هوشمند دما و رطوبت اضطراری
بدنه ۳ لایه محکم و قابل شستشو با عمر بسیار بالا بر خلاف دستگاه های وارداتی ۴۸ و ۹۶ تایی یکبار مصرف چینی
مصرف بسیار پایین (در زمان روشن بودن المنت ها توان مصرفی ۶۰ تا ۶۵ وات)
دارای راک فلزی گالوانیزه با تعویض راحت شان برای جوجه کشی از تخم مرغ، تخم بلدرچین، تخم کبک و قرقاول، تخم طاووس، تخم بوقلمون، تخم غاز و اردک و پرندگان زینتی

ارسال به همراه سبد هچر مخصوص و تمام شانه های مخصوص جوجه کشی
بهره مند از طراحی و ساخت مدرن و زیبا با توجه به تخصص و تجربه چندین ساله
مشخصات کامل بدنه دستگاه را اینجا ببینید


سایر مزایای دستگاه جوجه کشی مدل L42p

_ تمام اتومات بصورت واقعی (نمایش و کنترل دما- نمایش و کنترل رطوبت- نمایش تایمر و کنترل چرخش بصورت دیجیتال)

_ قابلیت استفاده در مناطق گرمسیر با توجه به نوع طراحی (در سایر دستگاههای جوجه کشی به خاطر طراحی غلط و غیر کارشناسی امکان استفاده دستگاههای جوجه کشی در مناطق گرمسیر نیست و جوجه کشی با مشکل مواجه میشود اما دستگاه جوجه کشی L42p قابلیت جوجه کشی در تمام مناطق کشور را با بهره گیری از طراحی علمی و درست را دارد)
_ تنها دستگاه جوجه کشی خانگی با قابلیت جوجه کشی از تخم شتر مرغ
_ بهره گیری از سیستم چرخش استاندارد و رعایت زاویه درست چرخش
_ استفاده از تایمر دیجیتال قابل برنامه ریزی از ۱ ثانیه تا ۹۹ ساعت (قابل تنطیم توسط کاربر) در این دستگاه جوجه کشی و عدم استفاده از موتورهای دائم کار که به جهت حذف تایمر و کاهش هزینه تولید در دستگاههای یکبار مصرف چینی استفاده شده و دارای استهلاک بالایی بوده و با تولید گرما در محفظه جوجه کشی  تعادل دما و رطوبت را در دستگاههای (اسباب بازی چینی) جوجه کشی به هم میزند.

_دسترسی راحت و آسان به ظرف آب و رطوبت ساز در این دستگاه جوجه کشی در صورتی که در دستگاههایی که بصورت کیلویی وارد ایران میشود و به نام تولید داخلی و عمومآ با پسوند …باتور با قیمت چندین برابری به فروش میرسد برای دسترسی به ظرف آب باید تمام تجهیزات و تخم ها از دستگاه جوجه کشی خارج شود که این خود سبب آسیب به تخمها و خلل در روند جوجه کشی خواهد شد.
_ سیستم گردش هوای استانداردبطوریکه دما و رطوبت مطلوب در تمام نقاط دستگاه یکسان هست و دستگاه جوجه کشی از جوجه درآوری یکنواخت برخوردار هست و موجب فلجی جوجه ها ( در سایر دستگاهها) نخواهد شد.
_ تهویه مناسب و محاسبه شده به جهت صرفه جویی در مصرف انرژی
_ مصرف برق بسیار پایین حدود ۶۰ وات در صورت روشن بودن تمام اجزاء و مصرف بطور میانگین حدود ۳۵ وات ( جزو کم مصرف ترین دستگاههای جوجه کشی موجود در یازار
_ قابلیت شستشوی آسان داخل دستگاه
_ قابلیت استفاده بصورت هچر بعد از پایان دوره ستر (سبد هچر مخصوص جوجه کشی همراه دستگاه ارسال میشود)
_ بدنه مستحکم و ضد رطوبت و عایق مطلوب دما و ضد قارچ (در دستگاههای جوجه کشی وارداتی به جهت استفاده از یونولیت به عنوان عایق حرارتی دستگاه مستعد رشد انواع قارچ ها بوده و موجب کاهش راندمان خواهد شد.

_ خروجی رطوبت ساز در تمامی دستگاهها (مشتریان و کاربران محترم میتوانند در صورت نیاز از خروجی رطوبت ساز دستگاه استفاده کرده و دستگاه رو مجهز به رطوبت ساز اولتراسونیک کنند.)
_ امکان قرار دادن ۱ عدد شان اضافه بر روی شان اصلی دستگاه به عبارتی دستگاه قابلیت جوجه کشی با ظرفیت ۲ برابر را دارد به این ترتیب: ۸۴ عدد تخم مرغ- ۵۰ عدد تخم بوقلمون- ۱۹۲ عدد تخم بلدرچین- ۱۲۸ عدد تخم کبک و قرار دادن ۲ عدد سبد هچر بر روی هم.


مشخصات سیستم چرخش در دستگاه جوجه کشی مدل L42p:

موتور گیربکس: موتورگیربکس استفاده شده در این دستگاه ظرفیت گردش حدود ۱۵۰ عدد تخم مرغ رو دارد و در این دستگاه با توجه به ظرفیت ۴۲ تایی دستگاه از عمر طولانی برخوردار هست ضمن اینکه با توجه به طراحی مطلوب دستگاه بصورت دائم کار چرخش ندارد که این موجب عمر طولانی موتور خواهد بود (حداقل ۲۰ سال)
اتصالات: در اتصالات سیستم چرخش و راک این دستگاه جوجه کشی از فلز ضد زنگ استفاده شده که از استحکام و عمر بالایی برخوردار هست.

میکروسوئیچ:

برای تنظیم زاویه دقیق و راندمان مطلوب از ۲ عدد میکروسوئیچ هایلی تایوان استفاده شده که با بهره گیری از تایمر دستگاه یک چرخش با زاویه استاندارد در فواصل زمانی مشخص (قابل تنظیم توسط کاربر از ۱ ثانیه تا ۹۹ ساعت) در دستگاه جوجه کشی ایجاد میکند.
لازم به ذکر هست در بیشتر دستگاه های جوجه کشی میکروسوئیچ حذف شده که این نوع از دستگاه ها چرخش مناسبس نداشته یا در آنها از موتور های دائم کار با استهلاک بالا استفاده شده که عملکرد مطلوبی ندارند.

مشخصات سیستم حرارتی در دستگاه جوجه کشی مدل L42p:

المنتی که در این دستگاه جوجه کشی استفاده شده متناسب با حجم محفظه بوده که قادر خواهد بود در دامنه دمایی (دمای محیط) متغیر برای محفظه گرمای مطلوب را با استفاده از کنترلر کننده دقیق دستگاه جوجه کشی مدل bm202l با مصرف برق بسیار پایین (۳۵ وات) فراهم کند.

سیستم تامین رطوبت در دستگاه جوجه کشی مدلL42p:

سیستم تامین رطوبت در این دستگاه جوجه کشی متشکل از ظرف آب خصوص و رطوبت ساز اولتراسونیک (در صورت سفارش) هست.
البته طراحی سیستم رطوبت و ظرف آب به شکلی هست که دستگاه جوجه کشی بدون نیاز به رطوبت ساز نیز قادر به تامین رطوبت مورد نیاز هست اما در صورتیکه کاربران و مشتریان محترم تمایل به استفاده از رطوبت ساز اولتراسونیک داشته باشند قابلیت نصب رطوبت ساز در دستگاه تعبیه شده.
نکته قابل توجه اینکه استفاده از سنسور دما و رطوبت دیجتال sht ،کنترل دما و رطوبت را در این مدل دستگاه جوجه کشی به درستی انجام داده و در راندمان جوجه کشی تاثیر به سزایی دارد.
لازم به ذکر هست برخی تولید کنندگان متاسفانه در تبلیغات از سنسور sht سوئیس نام میبرند اما عملأ در تولیداتشون نمونه چینی (سنسورdht بعلت قیمت بسیار پایین تر) استفاده میکنند.

سیستم گردش هوا در دستگاه جوجه کشی مدل L42p:

بهره گیری از فن دائم کار کم استهلاک و متناسب با حجم محفظه این دستگاه جوجه کشی و همچنین طراحی مناسب و منحصر به فرد سیستم گردش هوا باعث گردیده دما و رطوبت در تمام نقاط دستگاه بصورت یکنواخت باشد که این موضوع تاثیر مطلوبی در راندمان نهایی این دستگاه جوجه کشی دارد.

مکانیزم تهویه در دستگاه جوجه کشی مدل L42p:

محاسبه دقیق تهویه مورد نیاز تخمها در دوره جوجه کشی و جانمایی دقیق و علمی روزنه های تهویه باعث گردیده علاوه بر تامین اکسیژن مورد نیاز و تخلیه گازهای مضر داخل دستگاه از هدر رفت انرژی و مصرف بالای دستگاه به علت تهویه اضافی جلوگیری شود.

   

بازدید 5,407 | آبان ۲۹ام, ۱۳۹۵
بدون نظر تاکنون

نظر شما چیست ؟

XHTML: شما می توانید از این برچسب ها استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

سوال امنیتی : لازم * *

55 queries in 0٫335 seconds.