معرفی مصور نژادهای ماکیان_ انواع مرغ و خروس_ اردک_ بوقلمون_ غاز_ شترمرغ و …

۸۰۰۱ – معرفی مرغ و خروس نژاد وایندوت/Wyandotte

وایندوت (WyanDotte)

نژاد مرغ و خروس آمریکایی است که اولین بار در سال ۱۸۷۰ میلادی ظاهر شد. وایندوت ها نژادی مطیع اند که برای تخم های قهوه ای رنگ و برای گوشتشان پرورش داده میشوند . . . ادامه مطلب (معرفی کامل و تصاویر بیشتر)


۸۰۰۲ – مرغ و خروس نژاد براهما/brahma

براهما

در رابطه با اصلیت براهما بحث های قابل توجهی بوده است.ظاهرا این نژاد در آمریکا و از پرندگان بسیار بزرگی که از بندر شانگهای چین وارد شده بودند (به همین دلیل به عنوان پرندگان شانگهای (Shanghai Birds) نیز شناخته شده بودند) پرورش یافته اند. این احتمال میرود که تفاوت ها شکل سر . . . ادامه مطلب (معرفی کامل و تصاویر بیشتر)


۸۰۰۳ – مرغ و خروس نژاد کوچین یا کوشین/Cochin

کوچین یا کوشین

این نژاد دراصل در چین پرورش پیدا کرده و سپس در اواسط قرن نوزدهم به بریتانیا و آمریکا صادر شده است.
کوچین به عنوان یک نژاد متفاوت از سایر نژاد ها، اشتیاق خاصی در میان دوستداران طیور در کشور های انگلیسی زبان ایجاد کرده است.
نه تنها این نژاد با خروس هایی به وزن ۵ کیلو گرم یکی از بزرگ ترین نژاد های دیده شده  . . . ادامه مطلب (معرفی کامل و تصاویر بیشتر)


۸۰۰۴ – مرغ و خروس نژاد ایام سمانی / ayam cemani

ایام سمانی

ایام سمانی نژادی کمیاب و نسبتا جدید میباشد که منشا آن در اندونزی میباشد.این نژاد ژن برتری دارد که منجر به هیپرپیگمنتاسیون (Hyperpigmentation) میشود که به سبب آن پوست، پر و حتی اعضای داخلی به رنگ مشکی در می آیند . . . ادامه مطلب (معرفی کامل و تصاویر بیشتر)

   

بازدید 5,822 | دی ۱۸ام, ۱۳۹۴
بدون نظر تاکنون

نظر شما چیست ؟

XHTML: شما می توانید از این برچسب ها استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

سوال امنیتی : لازم * *

51 queries in 0٫308 seconds.